Prověřená kvalita

Výrobky vývojové a výrobní firmy ANAHEIM MANUFACTURING COMPANY - AMC Mfg. USA představují špičkovou technologii v oblasti drtičů potravinového odpadu. Tradice výroby drtičů od roku 1957 prokázala, že výrobky firmy AMC Anaheim Mfg. USA, jsou svou kvalitou nepřekonatelné. Jednotlivé části drtiče odpadu
Drtiče AMC se staly předlohou pro výrobu kopií nejen v Číně, ale i v dalších zemích, proto pozor na kopie.

Mezi jejich hlavní přednosti patří:

Malá hmotnost a rozměry, přesto vysoký výkon

Motory s permanentním magnetem dosahují okamžitě maximálního točivého momentu a plného výkonu. Není to standardní uhlíkový motor. Motor s permanentním magnetem má magnety nabity vysokým napětím a nedochází tak ke ztrátě výkonu. Opotřebení uhlíků je nepatrné a při používání v domácnostech vydrží po celou dobu životnosti 25 let.

Vyšší rychlost, větší točivý moment

Drtiče odpadu AMC Mfg. USA pracují od 2600 až 2800 otáčkách za minutu podle výkonu motoru. Na rozdíl od jiných značek, které používají tradiční, pomalejší indukční motory se 1400 až 1700 otáčkami za minutu, se drtiče AMC vyznačují rychlým zpracováním odpadu, což znamená menší spotřebu vody a elektrické energie. Motory s permanentním magnetem dosahují maximálního točivého momentu okamžitě a se silou, jež zabraňuje možnému zablokování pracovního prostoru.

Malé rozměry a nízká hmotnost

Drtiče odpadu AMC Mfg. USA jsou podstatně menší a lehčí než výrobky s indukčním motorem. Zákazníci oceňují kompaktní design drtičů odpadu AMC Mfg. USA, protože pod dřezem zabírají méně místa a jejich nízká hmotnost umožňuje, aby byly instalovány i do tenkostěnných dřezů z nerez oceli.

Protikorozní úprava

Drtiče odpadu AMC Mfg. USA jsou plně odolné proti korozi a na jejich protikorozní úpravu je poskytována doživotní záruka. Všechny drtiče odpadu AMC Mfg. USA mají drtící komory vyrobené z nylonu a polyesteru plněného sklem. Protože koroze je všeobecně nejčastější příčinou selhání drtičů potravinového odpadu, použití nejmodernějších materiálů při jejich výrobě problém rezavění beze zbytku odstranil.

Vyměnitelné manžety

Vyměnitelná manžeta drtiče odpadků

Drtiče odpadu AMC Mfg. USA jako jediné nabízejí vyměnitelné manžety proti vystříknutí vody na všech modelech výrobní řady. Gumové manžety se používáním opotřebují, nebo jejich barva časem zajde. Jediný díl na drtiče odpadu AMC Mfg. USA, který dle potřeby nebo vašeho uvážení musí být během životnosti drtiče odpadu vyměňován. Na rozdíl u ostatních značek drtiček odpadu, výměna gumové manžety vyžaduje celkovou demontáž, je tento úkon u drtiček odpadu AMC Mfg. USA jednoduchou procedurou, která se provádí shora, z prostoru dřezu.

Originální systém pro snadné a rychlé uchycení do dřezu Plumb-Easy

ANAHEIM MANUFACTURING COMPANY - AMC Mfg. USA vyvinuli a jako jediní, používají u drtiček odpadu tento výhradní patentovaný systém, jenž umožňuje rychlou, snadnou a finančně nenáročnou instalaci, případně výměnu drtičky odpadu.

Drtiče odpadu WASTE KING® - jediný originál na evropském trhu přímo od výrobce Anaheim Manufacturing Company USA s tradicí od roku 1957.
Drtiče Anaheim Manufacturing jsou vyrobeny kvalitně a přesně tak jako před 21 lety, proto máme i náhradní díly. Sice došlo před pár lety k přesunu výroby do Číny, ale výrobce zachoval preciznost a kompletní původní technologii výroby.
Kvalitu výroby si firma Anaheim Manufacturing hlídá přímo ve své čínské továrně. Odkaz na stránky výrobce s drtiči pro evropský trh (provedení 230V - International) http://www.anaheimmfg.com/.

Jiné značky, nebo-li jiné názvy drtičů odpadu nejsou vyrobeny tímto výrobcem, jsou to kopie.


Jazykové verze:       

Pracovní doba
kanceláře a
skladu
po-pá, 8:00 - 14:00 hod.
platí od 4.1.2024

 

DRTIČ BOND je silně návykový

 

 

Facebook přidejte si nás

Oblíbené odkazy